АНОНС. 24 лютого 2024 року УГКЦ проведе в молитві та пості за перемогу України і справедливий мир

22 лютого 2024, 19:55 2244

Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні визначив 24 лютого 2024 року, 2-гу річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну, Днем молитви і посту за перемогу України та справедливий мир.

Мозаїка Богородиці-Оранти в Софії Київській, фото: Департамент інформації УГКЦ / Олександр Савранський

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, закликав вірних і людей доброї волі долучитися цього дня до молитовного єднання.

«Нашою силою в цих обставинах є молитва, — наголосив Глава УГКЦ. — Ми відчуваємо, що молитва — це той простір відродження серця, душі людини, яка стоїть перед Богом, і що вона [молитва] сильніша за зброю російського агресора, тому стає нашою силою в незламності й захисті гідності, свободи, волі нашого народу, нашої Батьківщини».

Молитва відбудеться у всіх храмах УГКЦ. Нагоду єднатися у спільній молитві пропонує також «Живе телебачення»:

• 9:00–21:00 — 12-годинний молитовний марафон. Кожна година марафону буде присвячена молитві за тих, хто найбільше цього потребує, — воїнів, капеланів, сиріт, полонених, медиків, переселенців, загиблих та їхніх рідних. Молитимемося разом із прифронтовими парафіями УГКЦ зі сходу та півдня України.

• 21:00 — початок «Молитовної мобілізації» — безперервної молитви на вервиці. Як взяти участь?

Блаженніший Святослав закликає вірних Церкви з усього світу долучитися до спільної молитви: «Станьмо разом, спільно, як єдиний Божий люд, перед Господнім обличчям і молімося, щоб припинити панування зла в нашій Батьківщині! Хай більше не гинуть наші діти, хай більше не палають наші міста і села, хай більше ця війна не калічить душу, тіло і долю майбутніх поколінь українців! Боже, благослови Україну! Боже, благослови наших захисників і захисниць! Боже, підтримай нас у цьому незламному протистоянні злу! Боже, благослови Україну Твоїм справедливим, небесним миром!».