24 лютого «Живе телебачення» проведе 12-годинний молитовний марафон

24 лютого 2024, 09:00 416

2 роки великої війни, 10 років від розстрілів на Майдані, 10 років анексії Криму, 10 років бойових дій на Донбасі. 24 лютого з ініціативи Синоду Єпископів УГКЦ та благословення Отця і Глави УГКЦ відбудеться 12-годинне молитовне стояння.

24 лютого «Живе телебачення» проведе 12-годинний молитовний марафон

Стаємо в молитовну оборону нашого краю! Єднаємось в один потужний голос, який долетить до Бога! За кожного, за кожну, за наших захисників, за нашу Україну!

12 годин безперервної молитви, 12 годин чування, 12 годин єднаня! Ми молитимемося разом із парафіями УГКЦ, які щодня перебувають під обстрілами окупантів, чиї храми та каплиці посічені кулями, але тримають оборону!

Приєднуйтеся до спільної молитви 24 лютого з 9:00 по 21:00 за київським часом.

Бо Господь чує, Господь добрий, Господь допоможе. Але Він чекає наших молитов, яких сьогодні стало так мало!

Стоїмо, молимося, боремося! Молитовна мобілізація!