Академія «Іскра Божої любові» відбулася в Івано-Франківській духовній семінарії

20 листопада 2023, 11:24 55

19 листопада в семінарійному храмі відбулася мистецька академія під назвою «Іскра Божої любові» з нагоди 130-річчя від першої згадки про заснування Станіславівської духовної семінарії та 400-річчя від мученицької смерті священномученика Йосафата Кунцевича.

Академія «Іскра Божої любові» відбулася в Івано-Франківській духовній семінарії

Про це повідомляє департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

На заході був присутній Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, а також єпископи УГКЦ, духовенство, семінарійна спільнота та представники місцевої влади.

Читайте також:
Глава УГКЦ вперше здійснив архипастирський візит до Івано-Франківської духовної семінарії

У семінарійному храмі духовні твори представляли камерний хор «Воскресіння», струнний ансамбль «Quattro Corde» та семінарійний хор «Благовіст». Захід відбувався з елементами театральної постановки про життя та діяльність св. Йосафата.

Академія розпочалася із виступу, присвяченого священномученику Йосафатові Кунцевичу. Після цього камерний хор «Воскресіння» представив духовну пісню «Да молчить всяка плоть». Захід продовжили брати-семінаристи — учасники хору «Благовіст», які виконали твір Я. Яциневича «Херувимська пісня» та «Богородице Діво» в аранжуванні Р. Гурка та О. Стронського. Струнний ансамбль «Quattro Corde» виконав композицію Дженкіна «Паладіо» та «Мелодію» М. Скорика.

На завершення присутні детальніше дізналися історію заснування Івано-Франківської духовної семінарії, що носить ім’я священномученика Йосафата Кунцевича. Відтак усі спільно помолилися духовний гімн України, просячи в Господа миру та перемоги для нашої Батьківщини.