18 членів УМХ із Ґіссони склали присягу на вірність Христові під час прощі до Люрда

15 жовтня 2024, 14:53 59

Під час Всеукраїнської прощі до Люрда, що тривала з 11 по 13 жовтня, 18 членів спільноти «Українська Молодь — Христові» з Ґіссони (Іспанія) склали урочисту присягу на вірність Христові.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці єпархії Святого Володимира Великого в Парижі.

13 жовтня Божественну Літургії в українському храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Люрді очолив владика Гліб Лончина, апостольський адміністратор єпархії Святого Володимира Великого в Парижі.