«Живе телебачення» кличе дітей пізнавати Бога і Церкву разом у катехитичній онлайн-школі

7 жовтня 2023, 12:00 594

Катехитична онлайн-школа «Промінь світла» розпочинає новий навчальний рік. Стартує він 7 жовтня. Цьогоріч школа формує п’ять навчальних класів для дітей за різними програмами. Викладачами будуть п’ять катехитів, які допоможуть дітям краще пізнати Бога і Церкву. Це — черниці Згромадження сестер Пресвятої родини с. Тереза Васуля та с. Антонія Пічуга і семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії — брати Нестор Височанський, Тарас Гардигура і Руслан Бутенко.

Першокласниками катехитичної онлайн-школи «Промінь світла» стануть аж 50 дітей. Вони готуватимуться до першої Сповіді та урочистого Причастя. Йдеться про дітей 8–9 років, які вже отримали Таїнство Хрещення.

«Курс приготування до першої Святої Сповіді та урочистого Святого Причастя є фундаментом для будування подальшого духовного життя дитини. Це — основа, на якій дитина захоче, чи не захоче будувати відносини з Богом. Я постійно наголошую, що Ісус їх любить, і готовий їх прийняти у свої обійми, щоби все пробачити, але для цього їм потрібно прийти. І вершиною Його любові є Пресвята Євхаристія, до якої я заохочую дітей, щоби вони брали активну участь у Святій Літургії. І вірю, що Бог їх далі попровадить», — зазначила с. Тереза.

Також триває добір учнів в інші класи:

2 клас. Мандрівка Літургійним роком (9–10 років);
3 клас. Мандрівка Старим Завітом (10–11 років);
4 клас. Мандрівка Новим Завітом (11–12 років);
5 клас. Об’єднанні Христом (13–14 років).

Під час навчання учасники курсу «Мандрівка Літургійним роком» ознайомляться з літургійним ритмом церковного життя, що охоплює свята, неділі та пости. Школярі 3 класу з курсом «Мандрівка Старим Завітом» ознайомляться з головними подіями історії спасіння: починаючи від гріхопадіння наших праотців Адама і Єви та закінчуючи пророками, які пророкували про прихід Месії. Четвертокласники на курсі «Мандрівка Новим Завітом» пізнають основі етапи життя Ісуса Христа. Діти мають можливість пізнавати уривки Нового Завіту і разом з педагогами шукати їхнє значення для сьогодення. А 5 курс навчання передбачає широке пізнання Церкви, зокрема глибоке пояснення Божественної Літургії і Євхаристії.

Навчання відбуватиметься на платформі ZOOM. Учні катехитичної онлайн-школи «Промінь світла» будуть постійно на зв’язку зі своїми педагогами і можуть вести діалог під час занять. Важлива умова участі в онлайн-школі — виконання нескладних і дуже цікавих домашніх завдань для закріплення результатів. Після навчання та складання іспитів діти отримають відповідні сертифікати.

Усіх зацікавлених стати учнями катехитичної онлайн-школи просимо до 30 вересня заповнити цю форму.

Живе телебачення