Згромадження Воплоченого слова запрошує на духовні вправи за методом святого Ігнатія з Лойоли

24 квітня 2024, 11:45 5

Згромадження Воплоченого слова (провінція Зарваницької Божої Матері) запрошує на духовні вправи за методом св. Ігнатія з Лойоли з 13 по 17 травня.

Про це повідомляє пресслужба згромадження.

Ця духовна практика дає змогу:

— краще пізнати Бога, щоби більше Його любити;
— відкрити Божу волю щодо себе та укріпитися, щоби слідувати за нею;
— відновити духовні сили;
— впорядкувати духовне життя;
— зробити чи осмислити свій життєвий вибір.

Незважаючи на те, що ці вправи були створені святим майже п’ять століть тому, вони не втратили актуальності в наш час і є найкращою допомогою в «реанімації» духовного життя. Доказ цьому — ствердження верховних ієрархів Вселенської Церкви. Папа Пій ХІ стверджував, що «вправи святого Ігнатія є завершеним кодексом законів, яким належить користуватися всім добрим солдатам Христа»; святий папа Іван Павло ІІ проголосив, що «для більшої слави Бога і для спасіння душ, доброта Творця, у своєму дивовижному плані, уділила Церкві особливу допомогу через святого Ігнатія з Лойоли з необмеженим розвитком Духовних Вправ».

Вправи проходитимуть: для чоловіків — у чоловічому монастирі Згромадження Воплоченого Слова за адресою: м. Івано-Франківськ, с. Крихівці, вул. Вербова, 12.

Для запису звертайтеся:
о. Теодосій Савчук, ВС
0982469169

Для жінок/дівчат — у жіночому монастирі сестер служебниць Господа і Діви Марії з Матара в Бурштині за адресою: м. Бурштин, вул. Т. Шевченка, 57.

Для запису звертайтеся:
с. Марія Духа Святого