Зарваниця об’єднала «Матерів у молитві» з України

14 жовтня 2024, 12:44 16

12 жовтня відбулася проща спільнот «Матері в молитві» разом зі священниками-духівниками Львівської, Київської, Донецької архиєпархій та інших єпархій УГКЦ до Марійського духовного центру в Зарваниці, присвячена молитві за Україну, військових і перемогу.

Зарваниця об’єднала «Матерів у молитві» з України

Про це повідомляє пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

З нагоди прощі Архиєрейську Літургію очолив владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату, у співслужінні з владикою Володимиром Фірманом, єпископом-помічником Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, та чисельними священниками з інших єпархій та екзархатів.

«Сьогодні зібралися наші матері в молитві з різних околиць великої України. Ви є тими руками, які тримають небо над усіма нашими захисниками. Ваші молитви — безупинна вервиця слів любові до Бога і наших дітей — дають сили крокувати вперед. Як багато чудес досвідчуємо в тих найскладніших обставинах життя. Ми точно з вами маємо знати один важливий секрет християнського життя — молитва батьків і матерів може випросити в Бога найнеможливіших речей, найскладніших чудес. І ми маємо бути тою великою стіною опори та підтримки», — звернувся владика Максим у проповіді під час прощі спільнот «Матері в молитві».

Після Літургії матері помолилися Молебень до Богородиці та Хресну дорогу за українських воїнів, справедливий мир і перемогу.