Зарваниця: настоятелі монастирів УГКЦ помолилися за припинення війни та перемогу України

22 лютого 2024, 16:55 732

19 лютого до Зарваниці прибули настоятелі та настоятельки монаших спільнот Української Греко-Католицької Церкви для участі у вишколі, який триватиме в Марійському духовному центрі до 23 лютого.

21 лютого о 20:00 монашество молилося молебень перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої. Молитву за припинення війни та перемогу України над ворогом очолив о. Григорій Джала, МЗСАА.

Під час молебня богопосвячені особи просили про покров Пресвятої Богородиці для воїнів, волонтерів, медиків і всіх, хто наближає день перемоги.

Після молебня духівник групи о. Віталій Храбатин виголосив проповідь про Богородицю. Відтак усі навколішки проспівали молитву «Під Твою милість прибігаємо».

Варто зазначити, що у вишколі в Зарваниці беруть участь близько 50 настоятелів і настоятельок монаших спільнот УГКЦ з усієї України. Програма вишколу охоплює лекції, дискусії та практичні заняття з тем духовного життя, лідерства й управління монастирями.