За сприяння Церкви на Одещині лікарні отримали допомогу

7 серпня 2024, 15:25 33

За сприяння парафії Успіння Пресвятої Богородиці у м. Подільськ Одеської області та Комісії охорони здоров’я Одеського екзархату УГКЦ Подільська міська лікарня, Куяльницька лікарня, Центр надання соціальних послуг «Родина» отримали допомогу від міжнародних меценатів з Норвегії.

За сприяння Церкви на Одещині лікарні отримали допомогу

Про це повідомляє пресслужба Одеського екзархату.

Завдяки цій допомозі можна буде покращити умови перебування пацієнтів та забезпечити медичний персонал усім необхідним для надання якісних медичних послуг.

За словами настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці у м. Подільськ о. Андрія Кічура, «ця допомога прийшла з Норвегії м. Ставангер, щоб підтримати населення міста, трішки вдосконалити нашу медицину».

Слова вдячності за підтримку висловив головний лікар Подільської міської лікарні Одеської області Дмитро Літянський: «Ми дуже вдячні УГКЦ, благодійному фонду „Майстерня милосердя“, норвезьким благодійникам за таку величезну благодійну допомогу: це і вироби медичного призначення, і медичне обладнання, і медичні меблі. Це дуже велика допомога в такий складний час не тільки для нашої лікарні, а й для всієї громади».