За підтримки Церкви українські діти відволікаються від війни

19 серпня 2024, 10:48 23

З 26 липня по 10 серпня 75 дітей із Харкова, Запоріжжя та Краматорська взяли участь у таборі «Літній відпочинок українських дітей у час війни» в італійському П’ємонті.

За підтримки Церкви українські діти відволікаються від війни

Про це повідомляє пресслужба Харківського екзархату.

У відпочинковому комплексі в муніципалітеті Фрабоза-Сопрана малеча відвідувала екскурсії, займалася спортом, молилася та спілкувалася.

Відтак діти розповіли про життя в умовах війни, труднощі, які виникають у дітей та їхніх родин в українських реаліях.

Табір завершився теплим святом прощання, де діти обмінялися подарунками, що стали символом дружби та підтримки.

Варто додати, що захід відбувався завдяки співпраці Карітасу України та Карітасу Італії, а також за підтримки організації ACLI.

Окрім цього, у Харківський екзархат до дітей навідався італійський клоун і волонтер Пімпа.

Пімпа виступив із розважальною програмою перед дітьми катедрального собору Святого Миколая Чудотворця у Харкові. Маленькі харків’яни вже знають доброго клоуна і з нетерпінням чекають на кожен його приїзд.

Нагадаємо, Марко Родарі (Пімпа) — нащадок дитячого письменника Джанні Родарі — автора «Чиполіно». Клоун працював у Сирії та Іраку, а з березня 2022 року волонтерить в Україні.