Вийшла друком книжка отця Юрія Щурка «Lectio Divina над Євангелієм»

17 жовтня 2023, 15:10 288

У видавництві «Свічадо» вийшов друком перший том книжки о. Юрія Щурка «Lectio Divina над Євангелієм: духовна подорож сторінками Святого Письма у літургійному ритмі Церкви. Пасха і П’ятдесятниця».

Вийшла друком книжка отця Юрія Щурка «Lectio Divina над Євангелієм»

У книжці представлено роздуми над текстами Євангелія, які читають на Святій Літургії в церквах візантійської традиції впродовж року.

Основна мета практики Lectio Divina — навчитися слухати Боже слово, чути Божий голос у Писанні та жити, сприймаючи світ і події навколо у світлі цього слова. На думку автора, метод Lectio Divina поглиблює та увиразнює молитовне життя, яке перетворюється в живе спілкування з Богом.

Запропоновані розважання — це запрошення будувати особисті стосунки з Богом через Його слово. Автор прагне допомогти читачеві навчитися зосереджуватися над словом, роздумувати, молитися й жити ним.

Перший том цієї серії містить Lectio Divina над євангельськими читаннями двох літургійних циклів — Пасхи та П’ятдесятниці.

Придбати книжку можна за покликанням.

за матеріалами Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ