«Ви кріпите віруючий люд Божим словом надії»: Блаженніший Святослав привітав владику Григорія Комара з 10-річчям хіротонії

22 серпня 2024, 10:00 1551

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав владику Григорія Комара, єпископа-помічника Самбірсько-Дрогобицької єпархії й голову Патріаршої літургійної комісії, з нагоди 10-річчя архиєрейської хіротонії.

Владика Григорій Комар, фото медіацентру Самбірсько-Дрогобицької єпархії

«Святкування Вашого ювілею — це велика подія і знак Божого благословення для нашої Церкви, — йдеться у вітальній грамоті. — Разом із Вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав Вас на дорогу посвяти Церкві та рідному народові».

Глава Церкви зазначив, що 10-річчя хіротонії владика Григорій відзначає у час, коли на землях України триває загарбницька війна, яка принесла нашому народові біль і лихо. «Ваше служіння як єпископа в цих важких умовах є нагодою кріпити віруючий люд вічним Божим словом надії», — підкреслив Предстоятель.

«Для нашого співбрата і правлячого владики Ярослава Ви стали добрим помічником, а для вірян, особливо наших воїнів, — носієм Божої любові та Його вічного миру й перемоги. Високо цінуємо також Ваше служіння як голови Патріаршої літургійної комісії», — мовиться у привітанні.

Прохаючи в милосердного Господа винагородити владику Григорія сторицею за його старання, Блаженніший Святослав склав йому сердечну подяку і висловив визнання і похвалу.

«Бажаємо Вам допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і рідного народу — на многії і благії літа», — побажав Глава УГКЦ.

Додамо, що архиєрейська хіротонія владики Григорія Комара відбулася 22 серпня 2014 року в катедральному храмі Пресвятої Трійці у Дрогобичі. Головним святителем був Блаженніший Святослав, співсвятителями — митрополит Ігор Возьняк і владика Ярослав Приріз.