Всецерковна гра «Що? Де? Коли? — 2023» закінчилася. Хто з 27 команд переміг?

21 червня 2023, 09:43 235

17 червня відбувся завершальний етап Всецерковної гри «Що? Де? Коли? — 2023», участь у якому взяли 27 команд — переможців єпархіальних рівнів гри з усіх єпархій та екзархатів УГКЦ в Україні, а це понад 180 дітей і підлітків.

Всецерковна гра «Що? Де? Коли? — 2023» закінчилася. Хто з 27 команд переміг?

Організували і провели конкурс Патріарша катехитична комісія УГКЦ та Катехитично-педагогічний інститут УКУ. Фінальний етап конкурсу відбувся в Українському католицькому університеті у Львові.

Конкурс був присвячений змісту Божественної Літургії та значенню храму для християнина. Базою для підготування стали книжки «Пояснення храму і Божественної Літургії» та Катехизм для молоді «Ми йдемо з Христом».

«Це була надзвичайно серйозна і водночас святкова гра. Відчувався дух змагання і наполегливість учасників. Хвилювання та емоції наповнювали всіх присутніх у залі — учасників, катехитів і вболівальників. Вітаємо усіх учасників завершального етапу конкурсу!» — зазначили в Патріаршій катехитичній комісії УГКЦ.

Учасники молодшої вікової категорії гри «Що? Де? Коли? 2023»

Учасники старшої вікової категорії гри «Що? Де? Коли? 2023»

Переможцями конкурсу стали такі команди:

У молодшій віковій категорії (10–13 років):

1. «Агапе» — Івано-Франківська архиєпархія.
  2. «Небесний спецназ» — Тернопільська архиєпархія.
  3. «Божі колоски» — Київська архиєпархія та «Глорія» — Сокальсько-Жовківська єпархія.

У старшій віковій категорії (14–17 років):

1. «Небесні ластівки» — Сокальсько-Жовківська єпархія.
  2. «Болохівські ангелята» — Івано-Франківська архиєпархія.
  3. «СвітиТИ» — Бучацька єпархія.

Організатори дякують учасникам за чудову підготовку й гру і вірять, що всі вони стануть новітніми апостолами, які далі нестимуть Добру новину про Христа.

за матеріалами Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ