Ворожий удар по Одесі: владика Михайло Бубній висловив співчуття постраждалим

15 березня 2024, 18:25 206

15 березня Одеса знову зазнала ворожого обстрілу росії. Внаслідок вибухів загинуло 16 людей, понад 70 — отримали поранення. Одеський екзарх владика Михайло Бубній висловив співчуття родинам загиблих і постраждалих.

Ворожий удар по Одесі: владика Михайло Бубній висловив співчуття постраждалим
Фото: Reuters

«Сьогодні Одеса знову здригнулася від вибухів. Російська федерація тероризує наш український народ, наше місто. Внаслідок обстрілу є багато загиблих та поранених», — розповів владика Михайло в коментарі для Департаменту інформації УГКЦ.

«Від імені нашої Церкви висловлюємо співчуття постраждалим унаслідок цієї російської агресії. Висловлюємо співчуття особливо тим, хто сьогодні втратив своїх рідних і близьких, друзів і знайомих. Продовжуємо невпинно молитися», — запевнив екзарх.

Владика Михайло особливо наголосив, наскільки зараз важливо кожному українцю тримати фронт на своєму місці. А Церква безперервно продовжує тримати молитовний та гуманітарний фронт: «Кожен на своєму місці тримаймо фронт і молімося! Віримо в перемогу, віримо, що Господь Бог допоможе нашому народові вистояти проти російської агресії і шантажу!».

Завтра, 16 березня, в Одесі оголошено день жалоби. Владика Михайло закликав усе духовенство, монашество і вірних Одеського екзархату УГКЦ долучитися до молитви за упокій душ загиблих і молитви за зцілення поранених.