Владики Степан Сус і Павло Хомницький зустрілися з Найвищим Лицарем Колумба Патріком Келлі

30 травня 2024, 22:20 495

30 травня у Нью-Гейвені (штат Коннектикут, США), в головному будинку Лицарів Колумба, владика Степан Сус та владика Павло Хомницький зустрілися з Найвищим Лицарем спільноти Лицарів Колумба Патріком Келлі.

Владика Степан передав вітання від Блаженнішого Святослава та висловив підтримку пасторальних та соціальних проектів УГКЦ під час війни, зокрема «Живого Телебачення», та розповів про програму УГКЦ «Зцілення ран війни».

«„Живе телебачення“ сьогодні є голосом нашої Церкви, — зазначив владика Степан, — зокрема, на окупованих територіях і в Криму, там, де є наші вірні, які хочуть чути, молитися, бути з нашою Церквою».

Владика Степан також подякував за підтримку різних гуманітарних проєктів, зокрема роздачу продуктових наборів на прифронтових територіях України. Відтак розповів Патріку Келлі про місцеву працю в Україні, попросив, щоб Лицарі Колумба були голосом нашого народу в тих країнах, де діє ця організація.

Найвищий Лицар запевнив, що постійно слідкує за перебігом ситуації в Україні та шукає різні способи допомогти католицькій Церкві обох обрядів в Україні. Пан Келлі з приємністю згадував візити в Україну, зокрема зустріч із Блаженнішим Святославом у Львові, а також зустрічі з душпастирями, які в час війни жертовно служать людям. Тему України Патрік Келлі піднімав і під час особистої зустрічі зі Святішим Отцем Папою Франциском.

Владика Степан нагадав, що двоє священників УГКЦ досі перебувають у російському полоні. Найвищий Лицар запевнив єпископа у подальшій підтримці України, адже для Лицарів Колумба є великою честю бути поруч із народом, який боронить гідність цілого світу.