Владика Йосиф Мілян в Ірпені взяв участь у молитовному сніданку

23 серпня 2023, 16:25 376

22 серпня, напередодні Дня Прапора та Дня Незалежності, владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії, взяв участь у молитовному сніданку в Ірпені.

Владика Йосиф Мілян в Ірпені взяв участь у молитовному сніданку
Фото: Олег Гриб

Звертаючись до присутніх, владика Йосиф звернув увагу на те, що вся історія України — це боротьба за свою незалежність і свободу. «Сьогодні ми знову в боротьбі. У цій боротьбі ми потребуємо внутрішньої сили, без якої ні один народ не перемагає, — любові. Тої любові, яка єднає, дає наснагу, завзяття та відвагу. Ми потребуємо любові, яка походить від Бога, бо Бог є любов’ю. Якщо кожний із нас шукатиме доріг Господніх, який сказав: „Я — Дорога, Правда і Життя“, то на цій дорозі ми переможемо», — наголосив архиєрей.

Відтак владика Йосиф побажав кожному перемоги: «Зичу всім нам перемоги з любові до себе та цілої нашої великої України. Мабуть, любов має здатність нівелюватися, тому в молитві ми, як християни, просимо у Джерела любові, Господа Бога: „Духу Святий, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Благий, душі наші“».

Завершуючи, єпископ прочитав рядки з вірша Тараса Шевченка: «Не знаю, чи Тарас Шевченко, пишучи свої поетичні рядки, мав на увазі молитву, але вони для мене наповнені молитвою: „Свою Україну любіть, любіть її… Во время люте, в останню тяжкую минуту за неї Господа моліть“».

Після заходу владика Йосиф провів розмову з міським головою Ірпеня Олександром Маркушином. У ході розмови очільник міста висловив подяку владиці Йосифові Міляну за соціальне служіння парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ірпінь, відзначивши працю о. Мирослава Латинника, пароха храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ірпеня, та о. Віталія Воєци.

Пресслужба Київської архиєпархії