Владика Йосиф Мілян освятив набанні хрести в місті Біла Церква

18 вересня 2024, 13:46 1012

17 вересня 2024 року владика Йосиф Мілян, протосинкел Київської архиєпархії, у м. Біла Церква на Київщині освятив набанні хрести храму Блаженної княгині Ольги.

Владика Йосиф Мілян освятив набанні хрести в місті Біла Церква

Про це повідомляє пресслужба Київської архиєпархії.

У слові до присутніх архиєрей наголосив: «Хрест — це початок перемоги. Хрест завжди дається людині, щоби вона могла ввійти до вічності. Немає спасіння поза хрестом. Немає будь-якої перемоги як лише через працю, біль м’язів чи біль серця. Через це знаряддя мук Христос засвідчив перед людством свою любов до нас. Бо хрест — це завжди жертва, бо любов — це завжди жертва».

Відтак владика Йосиф побажав, щоб освячені хрести стали символом перемоги для України в цій страшній війні: «Нехай кожен, хто підніме свої очі до неба і спогляне на ці знамена, збагне через це перемогу Бога над гріхом, над людською гріховністю та віроломством. Нехай ці хрести будуть для нас покликом до боротьби», — наголосив єпископ.

Опісля о. Євген Мерімерін, адміністратор парафії, висловив слова вдячності владиці Йосифові за відвідини парафії та освячення набанних хрестів.

«Господь приготував для нас сьогоднішню мить, щоб ми з новим поштовхом та силами воздвигнули місію довершення будівництва цього храму, — зазначив о. Євген та звернувся до єпископа: — Ми сьогодні радіємо з Вашого прибуття та звершення цієї молитви. Запевняємо також у наших молитвах і бажаємо Вам здоров’я, радості, миру та любові».