Владика Микола Бичок взяв участь у хрещенні та миропомазанні військовослужбовців у Новій Зеландії

22 квітня 2024, 12:20 415

Владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, перебуває із душпастирським візитом у Новій Зеландії. У суботу, 20 квітня, у церкві Святого Патрика в м. Крайстчерч, на запрошення о. Браяна Феннессі, військового капелана Крайстчерчської дієцезії, владика Микола взяв участь у Тайнах Хрещення і Миропомазання двох військовослужбовців Збройних сил Нової Зеландії — Джейкоба й Натаніеля.

Про це повідомила пресслужба Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра і Павла.

«Для мене участь у цій події мала особливе значення. З одного боку, це запрошення було виявом того, що новозеландці підтримують Україну, а з іншого — для мене знаковим було те, що я мав нагоду супроводжувати „народження“ нових членів Церкви Христової, які в особливий спосіб причинилися до боротьби за мир та перемогу України, адже один із цих хлопців тренував наших українських військових у Великій Британії», — поділився враженнями владика Микола.

Звертаючись до присутніх під час своєї промови, архиєрей розповів про українських військових, які є немовби ангелами миру для України, і про те, як багато людей підтримують наше військо, допомагають і волонтерять, щоб у будь-який спосіб наблизити бажану перемогу. Владика Микола також зауважив: «Моя присутність на цьому хрещенні та миропомазанні є особливим виявом подяки від українського народу і зокрема від мене як єпископа Української Греко-Католицької Церкви за вклад одного із вас у тренування наших військових, щоб наші воїни мали необхідні навички в цій боротьбі із ворогом».

На згадку про подію владика Микола подарував новоохрещеним Джейкобові та Натаніелеві Катехизм УГКЦ «Христос — наша Пасха» і Катехизм УГКЦ для молоді «Ми йдемо з Христом», а також запевнив, що пам’ятатиме про них у своїх молитвах.