Владика Михайло Бубній із душпастирським візитом відвідав Херсон

28 грудня 2023, 16:26 145

У середу, 27 грудня, у день Первомученика й архидиякона Стефана, екзарх Одеський владика Михайло Бубній із душпастирським візитом і благословенням відвідав парафію Святого Володимира Великого УГКЦ у прифронтовому місті Херсон. Єпископ молився за перемогу, мир, зустрівся з вірними парафії, а також відвідав монастир отців-василіан.

Владика Михайло Бубній із душпастирським візитом відвідав Херсон

Перед Архиєрейською Божественною Літургією екзарха радо зустріла молодь і діти парафії, відтак настоятель та ігумен монастиря о. Ігнатій Москалюк, ЧСВВ, запросив єпископа очолити Богослужіння. У храмі панувала святкова атмосфера Різдвяних свят. Літургію супроводжували співом семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Під час проповіді єпископ зазначив, що для нього надзвичайно приємно в час Різдвяних свят «бути поруч і розділяти з вірними радість народженого Христа саме тут, на лінії фронту в Херсоні».

Після Божественної Літургії відбувся виступ секстету семінаристів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, які прикрасили свято чудовим співом українських різдвяних колядок.

Варто зазначити, що такі душпастирські візити правлячого єпископа в час війни до вірних прифронтових міст, де щоденно відбуваються ворожі обстріли, є завжди великим святом та підтримкою для парафіян і духовенства.

за матеріалами пресслужби Одеського екзархату УГКЦ