Владика Кен Новаківський просить про молитву за здоров’я хворого на рак британського короля

6 лютого 2024, 19:55 534

Єпископ української католицької єпархії Пресвятої родини в Лондоні Кеннет Новаківський просить духовенство і вірних молитися за здоров’я короля Великої Британії Чарльза ІІІ, у якого діагностували рак.

«Дорогі в Христі брати і сестри! Я надіслав листа Його Величності королю Чарльзу ІІІ, в якому повідомив, що ми всі будемо тримати його в наших думках і молитвах у цей час, поки він бореться із захворюванням на рак», — йдеться у листі єпископа до вірних Лондонської єпархії.

Владика Кеннет попросив священників своєї єпархії, щоб у кожній парафії відслужили Божественну Літургію за здоров’я короля.

Також архиєрей анонсував, що в цьому наміренні молитимуться і в українській катедрі в Лондоні. «Ті, хто має можливість, просимо доєднатися до нас у молитві 9 лютого 2024 року о 18:15 в українському католицькому соборі Пресвятої родини в Лондоні, де ми відслужимо Молебень до Пресвятої Богородиці, щоб наш добрий Господь дав Його Величності всі необхідні ласки для повного та швидкого одужання», — повідомив архиєрей.