Владика Даниїл Козлінський відвідав спільноту в місті Леандро-Н. Алем в Аргентині

11 липня 2023, 11:38 126

У неділю, 9 липня, в місті Леандро-Н. Алем, провінція Місіонес (Аргентина), владика Даниїл Козлінський відвідав із пастирським візитом парафію Святих верховних апостолів Петра і Павла та очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

Цікаво, що наріжний камінь парафії освятив ще патріарх Йосиф Сліпий. Сьогодні вона виконує важливу пасторальну місію в північному регіоні країни.

З великою кількістю вірних архиєрея зустріли парох о. Марсельо Кликайло, диякон Альфредо Несечук, а також о. Федеріко Островський та о. Крістіано Сілва, ЧСВВ. Останній нещодавно прибув із Бразилії для служіння в парафії міста Обера, що нею опікуються отці василіани. Участь у Богослужінні взяли сестри василіанки з монастиря Святої Макрини та численні миряни.

Під час проповіді владика Даниїл наголосив на служінні апостолів Петра і Павла, які невтомно йшли на околиці та периферії, несучи звістку Господа нашого Ісуса Христа. «Це Церква синодального шляху, якого просить від нас Папа Франциск, - зауважив проповідник. - Святіший Отець наполягає, щоб ми взяли за приклад цих двох великих апостолів і щоб кожен із нас став апостолом Христа на периферії нашого життя».

По завершенні Божественної Літургії в парафіяльному приміщенні, присвяченому о. Данилові Новаку (у минулому невтомний місіонер в провінції Місіонес), відбувся святковий обід. Діти парафіяльної катехитичної школи представили виставу «Павло, Христовий мандрівник». Опісля для присутніх виступив ансамбль танцю «Троянда» у складі дитячого та молодіжного колективів.

за матеріалами УГКЦ в Аргентині