Владика Данило Козлинський висвятив в Агрентині нового диякона

26 червня 2023, 15:21 559

23 червня 2023 року на парафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Сан Вісенте (провінція Місіонес, Аргентина) владика Данило Козлинський уділив дияконські свячення Маркосу Розіцкі. Нововисвячений диякон є семінаристом останнього навчального року семінарії Блаженного Омеляна Ковча єпархії Покрову Пресвятої Богородиці.

Владика Данило Козлинський висвятив в Агрентині нового диякона

На Божественній Літургії були присутні: о. Назарій Кащак, канцлер єпархії і ректор семінарії, о. Федеріко Островський, парох місцевої спільноти в Сан-Вісенте, о. Марсело Клекайло, о. Карлос Карбоч, о. Тарас Гавришко та отці василіани. На святкове богослужіння також прибули сестри служебниці та василіанки, численні гості і парафіяни з навколишніх міст провінцій Місіонес та Буенос-Айреса.

Владика Данило під час проповіді зазначив, що «сьогодні, на свято Різдва Івана Хрестителя, наша єпархія збагатилася новим дияконом, який допомагатиме нам у служінні при вівтарі архикатедрального собору у Буенос-Айресі. Хай наш диякон Маркос, подібно як Іван Хреститель, буде проповідником Євангелія Господа нашого Ісуса Христа. І хай цей приклад нашого диякона Маркоса стане заохотою для всіх сімей підтримувати й молитися за нові та добрі покликання».

На завершення всі присутні були запрошені на святкову трапезу, щоб розділити радість збагачення єпархії новим покликанням.

Пресслужба єпархії Покрову Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі