Владика Богдан Дзюрах відвідав вірян в Ісландії

9 квітня 2024, 13:12 170

7 квітня владика Богдан Дзюрах, апостольський екзарх для українців візантійського обряду в Німеччині та країнах Скандинавії, очолив Архиєрейську Божественну Літургію у храмі Maríukirkja (Рейкʼявік, Ісландія).

Владика Богдан Дзюрах відвідав вірян в Ісландії

Про це повідомила пресслужба Апостольського екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії.

Діти та парафіяни привітали єпископа в Ісландії і подарували українську паску, ісландський традиційний хліб та паляницю. Погода зустріла достойного гостя сильним вітром, тому владика також отримав вовняний шарф і серце, яке звʼязали українські жінки, що тимчасово перебувають під захистом від війни в цій країні.

Архиєрей у проповіді закликав людей до віри у Воскресіння: «Наша віра зароджується, зростає, дозріває і виявляється у спільноті. Спільнота разом може перенести будь-які випробування і врешті отримати мир воскреслого Христа, Його радість і любов. Свідчіть про Україну тут, на цьому далекому острові. Моліться за воїнів і вірте в перемогу», — звернувся до присутніх у храмі українців проповідник.

«Останнє слово завжди має Бог. Бажаю нам усім, щоб ми, за прикладом перших Христових учнів, зростали в єдності та любові, щоб ми ставали щораз більше носіями Божого миру, радості та надії. А воскреслий наш Спаситель нехай і надалі буде між нами, провадить нас і благословить нас! Амінь», — побажав апостольський екзарх.

Також владика Богдан привітав о. Михайла, який духовно опікується українцями в Ісландії, з 18-річчям священства, подарувавши вирізблений хрест із рідних земель Прикарпаття.

Після молитви відбувся святковий пасхальний почастунок і тепле спілкування людей з єпископом.