Владика Богдан Дзюрах розповів про зворушливу до сліз зустріч до дорогою до Лісабона

31 липня 2023, 19:14 532

Цими днями до столиці Португалії Лісабона з’їжджаються сотні тисяч паломників для участі у Світових днях молоді, які розпочнуться вже завтра, 1 серпня. Серед них і українські прочани з України та з-за кордону зі своїми єпископами. Владика Богдан Дзюрах, апостольський екзарх у Німеччині та країнах Скандинавії, розповів про щемливу зустріч в аеропорту Мюнхена.

Владика Богдан повідомив на фейсбук-сторінці, що на летовищі в Мюнхені зустрів групу молоді з Індії, які прямують на СДМ.

«Поблагословивши дистанційно на щасливу дорогу нашу екзархальну молодь, яка в цей час вирушала автобусом від нашої катедри, на летовищі в Мюнхені пережив зворушливу до сліз зустріч: група молоді з Індії, довідавшись, що я — український єпископ, обступили і почали запевняти у своєму співчутті до нашого народу і своїх молитвах за мир в Україні», — зазначив у дописі владика Богдан.

Єпископ наголосив, що вдячний Богові за добрих людей, які нас підтримують і вірять в неминучу перемогу світла, правди і добра над ненавистю й агресією.

Варто також зазначити, що зранку 31 липня у катедральному храмі Покрову Пресвятої Богородиці м. Мюнхен відбулася Божественна Літургія для паломників Світових днів молоді, яку очолив владика Микола Семенишин, єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії.

«Ви починаєте сьогодні цікаву пригоду, у якій гідно представлятимете Україну, яка страждає, але бореться і прямує до перемоги разом із Богом. Нехай молодь усього світу побачить нашу українську молодь, яка є вродливою, мужньою і побожною. Діліться з іншими своїми дарами в той час, коли прийматимете дари від інших і в такий спосіб зростатимете», — сказав владика Микола, звертаючись до української молоді з Апостольського екзархату.

Опісля Літургії кожен учасник молодіжної прощі отримав «духовну валізку», яку цієї неділі освятив апостольський екзарх владика Богдан.