Владика Андрій Хім’як освятив дошку пам’яті добровольця Дениса Антіпова на Аскольдовій могилі

11 травня 2023, 15:19 255

11 травня на Аскольдовій могилі владика Андрій Хім’як освятив меморіальну дошку лейтенанта-добровольця Дениса Антіпова. Рівно рік тому, 11 травня 2022 року, Денис героїчно поліг під Ізюмом, захищаючи Україну.

Денис Антіпов — український перекладач із корейської мови, педагог, військовослужбовець, лейтенант Збройних сил України й учасник російсько-української війни. У річницю його смерті на Аскольдовій могилі створили меморіальну дошку, чин освячення якої очолив владика Андрій Хім’як.

«Ми дуже добре знаємо, що світло має джерело. І цим джерелом для Дениса був Господь. Навіть те, що він після свого першого поранення, ідучи знову на фронт, просив благословення тут, у цій парафії, ще раз підтверджує, що він шукав джерела свого життя в Бозі. Він хотів світити. Але для того, щоби бути світлом, він черпав це світло від Господа», — зазначив владика Андрій.

Вшанувати пам’ять Дениса та помолитися за упокій його душі біля церкви Святого Миколая, що на Аскольдовій могилі, зібралися рідні, близькі та друзі загиблого. Серед присутніх були й Посол Республіки Корея в Україні, Президент Київської школи економіки, голова Асоціації підприємців- ветеранів АТО.

Після заупокійної молитви владика Андрій закликав кожного пам’ятати про наших героїв, побратимів, адже в такий спосіб ми також робимо великий крок для перемоги України.

«Сьогодні, відзначаючи першу річницю смерті Дениса, нехай ця пам’ять нас спонукає до творення добра, — пам’ять про нього і багатьох захисників, які відійшли разом із ним. Молімося не лише в річницю, не лише в пам’ятні дні, але постійно. Бо щоразу, коли призиваємо його ім’я перед Божий престіл, робимо для нього велику ласку», — сказав єпископ.