Вірні УГКЦ в Угорщині відсвяткували Розколяду

31 січня 2024, 11:58 93

27–28 січня українська громада в Угорщині попрощалася з колядою.

Вірні УГКЦ в Угорщині відсвяткували Розколяду

Про це повідомляє пресслужба УГКЦ в Угорщині.

27 січня у церковній Рідній школі в Будапешті після шкільної навчальної програми відбулося різдвяне дійство «Прощання з колядою». Захід розпочався з молитви, яку провів духівник школи о. Володимир Мисів. До свята долучилися учні Школи імені Лесі Українки спільно з директоркою п. Вікторією Бернат. Програму проводили п. Оксана Габорій і вчителі.

Із привітальним словом до присутніх звернулися п. Ліліана Грекса, речниця українців в угорському парламенті, п. Ярослава Сабо, голова Державного самоврядування українців в Угорщині.

28 січня після недільних богослужінь Розколяда відбулася в українських церковних громадах: Будапешті, Ніредьгазі, Дебрецені, Мішкольцях, Дебрецені, Веспремі та Секешвехерварі. Свято спільно із громадою провели душпастирі: о. Андрій Белеканич, о. Михайло Станко, о. Володимир Мисів, о. Дам’ян Габорій.