Вірні Стрийської єпархії зібрали понад два мільйони гривень для національної програми «Врятуй кінцівку»

30 квітня 2024, 09:00 70

28 квітня, у Квітну неділю, владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, очолив Архиєрейську Божественну Літургію в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Стрий. Після Богослужіння президент Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я українського народу» Сергій Сошинський висловив вдячність владиці Тарасові та всім вірним Стрийської єпархії за участь у програмі «Врятуй кінцівку», до якої парафії долучилися у січні цього року, зібравши 2 130 105 гривень.

Про це повідомила пресслужба Стрийської єпархії.

«Я вам дуже вдячний, і хочу сказати, що ваші зусилля вже допомогли зберегти 50 кінцівок — 50 наших захисників залишилися з кінцівками, які їм дав Бог. Ваш внесок неймовірний. Щиро дякуємо вам», — сказав п. Сергій.

Владика Тарас подякував Сергію Сошинському і всім працівникам фонду за їхню працю.

На завершення Богослужіння владика Тарас за традицією поблагословив галузки й окропив вірних свяченою водою.