Відбулася Молодіжна велопроща до Воледовголуцької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

20 серпня 2024, 12:22 43

17 серпня відбулася Молодіжна велопроща деканату м. Стрий та околиць до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці в с. Воля-Довголуцька. Велопроща розпочалася від Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці.

Про це повідомляє пресслужба Стрийської єпархії.

Адміністратор парафії Різдва Пресвятої Богородиці о. Володимир Фарат розповів учасникам історію храму та чудотворної ікони.

Відтак усі спільно помолилися Божественну Літургію за мир та перемогу України і просили перед іконою Богородиці опіки й заступництва для наших захисників.

Також відбулася коротка катехизація учасників.

Прочани співали українських патріотичних пісень під акомпанемент гітари та молилися в дусі Тезе перед чудотворною іконою.