Великопосні реколекції у Полтаві провів священник із Херсона

4 квітня 2023, 13:12 176

У Полтаві з 31 березня по 2 квітня проходили Великопосні реколекції у храмі Пресвятої Тройці УГКЦ. Лектором став о. Ігнатій Москалюк, священнослужитель, монах, настоятель василіанського монастиря Святого Володимира Великого у Херсоні.

Великопосні реколекції у Полтаві провів священник із Херсона

У межах реколекцій о. Ігнатій провів духовну віднову, а також соборування та спеціальні молитви на оздоровлення для всіх охочих. Варто зазначити, що отець уже кілька разів відвідував Полтаву з духовними науками.

Учасники реколекцій одержали можливість провести час у молитві та роздумах, почути духовні настанови й поради від о. Ігнатія. Такі заходи допомагають людям знайти внутрішній спокій та зберегти душевну рівновагу в сучасному світі. Вони дуже важливі для розвитку духовного життя громадян.

«Реколекції з отцем Ігнатієм для мене стали незабутнім духовним досвідом. Це була можливість на кілька днів відійти від повсякденної рутини та зосередитися на внутрішньому світі, — розповіла парафіянка п. Світлана. — Отець своїм наставленням і порадами допоміг знайти відповіді на багато життєвих питань та посилити внутрішній спокій. Його слова й духовні настанови підштовхнули мене до глибшого розуміння себе та своєї віри».

за матеріалами парафії УГКЦ Пресвятої Тройці в Полтаві