В Южноукраїнську засновано нову раду Лицарів Колумба

9 травня 2023, 13:59 101

У неділю Розслабленого, 7 травня, у м. Южноукраїнськ Миколаївської області при парафії Всіх святих українського народу УГКЦ із благословення та за підтримки владики Михайла Бубнія, екзарха Одеського і національного капелана Лицарів Колумба в Україні, відбулася перша ініціація Лицарів Колумба.

В Южноукраїнську засновано нову раду Лицарів Колумба

У межах зібрання було утворено нову раду Лицарів Колумба митрополита Андрея Шептицького і прийнято 21 нового брата-лицаря до ордену на ступінь благодійності, єдності та братерства.

Церемонія посвячення розпочалася Божественною Літургією, яку очолив о. Руслан Остафій, капелан одеської ради Лицарів Колумба № 17258 Святого Андрія Первозванного. Відтак після Літургії відбулася презентація найбільшої у світі чоловічої братерської організації. Далі — обряд посвяти, під час якого нові брати склали присягу.

Опісля ініціації брати-лицарі ухвалили своє перше рішення — створити нову раду Лицарів Колумба митрополита Андрея Шептицького у Южноукраїнську й обрали великого лицаря — брата Михайла Щербатого.

Національний капелан Лицарів Колумба в Україні, екзарх Одеський владика Михайло Бубній капеланом новоутвореної ради призначив о. Ігоря Ворону, настоятеля парафії Всіх святих українського народу.

Це — четверта рада Лицарів Колумба в Одеському екзархаті. Першу було створено в Одесі 16 березня 2019 року й названо на честь святого апостола Андрія Первозванного, другу — 19 березня 2023 року у прифронтовому селищі міського типу Зеленівка Херсонської області і названо на честь Різдва Пресвятої Богородиці, третю — 30 квітня 2023 року у Кропивницькому на честь патріарха Йосифа Сліпого.

за матеріалами пресслужби Одеського екзархату