В Угорщині провели «Веселі канікули з Богом» для дітей українських біженців

5 вересня 2022, 18:15 82

25–30 серпня в угорських горах Матри проходив табір «Веселі канікули з Богом», організований фундацією УГКЦ в Угорщині.

В Угорщині провели «Веселі канікули з Богом» для дітей українських біженців

Участь в таборі взяли сорок дітей із парафії Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ в Будапешті та діти українських біженців, які прибули до Угорщини внаслідок російської агресії проти України.

Для допомоги в організації духовного відпочинку приїхали аніматори з України: Тарас Гардигура, семінарист Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, та сестри Анастасія і Василина Сачик із Тернополя.

У програмі табору були походи на найвищі вершини гір, ігри, майстер-класи, спортивні змагання, банси. Катехизи для української малечі проводили катехити парафії Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ в Будапешті Лайгут Світлана та Габорій Оксана. Духовну опіку здійснював о. Михайло Станко, ЧСВВ.

Основною подією кожного дня була Божественна Літургія, під час якої учасники мали можливість приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії.

Як зауважив о. Дам’ян Габорій, керівник фундації, перебування дітей на духовному таборі було доброю нагодою духовно збагатитися і зрозуміти перед навчальним роком, що тільки з Богом можна бути успішним.

за матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині