В Одеському екзархаті відбувся семінар із літургійного співу

17 лютого 2024, 17:05 99

16 лютого в Одеському екзархаті провели онлайн-семінар із літургійного співу для духовенства, катехитів і парафіяльних співців. У лекції взяло участь понад 70 осіб.

В Одеському екзархаті відбувся семінар із літургійного співу

Про це повідомила пресслужба Одеського екзархату.

Одноденний навчальний семінар провела п. Мар’яна Горин, викладач літургійного співу в Катехитично-педагогічному інституті УКУ і викладач хорового диригування Львівського музичного училища імені Станіслава Людкевича.

Захід організувала катехитична комісія Одеського екзархату із благословення екзарха Одеського владики Михайла Бубнія.

Розпочалася зустріч із молитви, вступного слова і благословення владики Михайла. На початку доповідач розказала історію виникнення церковного співу, відтак присутні здобували нові знання зі співу, заглиблюючись у мелодії та тексти богослужінь.