В еміраті Рас-аль-Хейма (ОАЕ) відбудеться перше богослужіння українською мовою

23 листопада 2022, 21:38 232

Для українців в еміраті Рас-аль-Хеймі (Об’єднані Арабські Емірати) цього тижня розпочнуть служити богослужіння українською мовою. Божественні Літургії щомісяця звершуватиме священник Української Греко-Католицької Церкви в ОАЕ Любомир Филипчак.

В еміраті Рас-аль-Хейма (ОАЕ) відбудеться перше богослужіння українською мовою

Як повідомив отець Любомир, перше богослужіння в Рас-аль-Хеймі відбудеться у четвер, 24 листопада. Український священник запрошує українські громади в усіх еміратах взяти участь у поминальних богослужіннях.

Розпорядок богослужінь

24 листопада о 19:00 (Рас-аль-Хейма, Saint Anthony of Padua Church, Al Jazeera) — Божественна Літургія і панахида за жертв Голодомору.

25 листопада о 20:00 (Абу-Дабі, Saint Joseph’s Cathedral, Al Mushrif) — Божественна Літургія і панахида за жертв Голодомору.

26 листопада о 19:00 (Дубай, Saint Mary’s Church, Oud Metha Metro Station) — Божественна Літургія і панахида за жертв Голодомору.

за матеріалами інтернет-ресурсу «Емірати сьогодні»