В Едмонтонській єпархії відбувся 41-й щорічний Єпархіальний з’їзд

22 жовтня 2024, 10:57 91

З 18 по19 жовтня в Едмонтській єпархії відбувався 41-й щорічний Єпархіальний з’їзд, куди прибули учасники з парафій з усієї Альберти (Канада).

В Едмонтонській єпархії відбувся 41-й щорічний Єпархіальний з’їзд

Про це йдеться на сайті Едмонтської єпархії.

Учась у з’їзді взяли представники Лицарів Колумба, Ліги українських католицьких жінок, Українського католицького братства та молодіжних груп із парафій Едмонтона.

Захід розпочався Службою Божою. Під час проповіді владика Давид Мотюк закликав до єдності та колективного зростання.

Під час заходу учасники обговорили актуальні події в єпархії, тематику сприяння залученню і зростанню парафій. Також були представлені майбутні події та кампанії, спрямовані на активізацію громадської активності й участі у всіх вікових групах.

Метою з’їзду було не лише поінформувати, а й надихнути учасників брати активну участь у парафіяльному житті, сприяючи зростанню та життєздатності Церкви.

Захід також охоплював спеціалізовані зустрічі різних організацій-учасниць.

Звертаючись до учасників, міністр у справах молоді римо-католицької архидієцезії Едмонтона Аманда Лютес наголосила на «важливості прислухатися до молодих людей, щоб вони могли відігравати свою роль у формуванні майбутнього Церкви».