В Апостольському екзархаті в Німеччині розпочали вишкіл християнського аніматора

29 січня 2024, 14:35 73

Комісія у справах молоді й академічного душпастирства Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії організувала тренінговий онлайн-курс Школи християнського аніматора.

Згідно з програмою курсу, учасники візьмуть участь у дев’яти навчальних зустрічах, на яких здобудуть навички організації та проведення християнських таборів, вивчать вікову психологію, катехитику, ігрологію, літургіку, а також навчаться писати проєкти та реалізовувати їх.

Завдяки цьому проєкту українські парафії отримають молодих християнських лідерів, які творитимуть і братимуть участь у молодіжних проєктах, а відтак гуртуватимуть молодь при парафіях.

На першій зустрічі молодь ознайомилася із запобіжною системою Дона Боско, а також о. Святослав Титуляк розповів про методи організації активних заходів на парафіях.

за матеріалами Апостольського екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії