В Апостольському екзархаті для українців у Німеччині та Скандинавії ознайомилися з діяльністю Лицарів Колумба

8 вересня 2024, 15:15 40

4 вересня в Апостольському екзархаті для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії відбулася онлайн-зустріч під назвою «Духовний імпульс» владики Богдана Дзюраха з духовенством.

Про це повідомляє пресслужба Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії.

Під час зустрічі обговорили питання пасторального стану на парафіях. Також священники дізналися про діяльність спільноти «Лицарі Колумба».

Владики Богдан Дзюрах представив нового священника — о. Віталія Пігія, який душпастирюватиме для українців у м. Гельсінкі (Фінляндія). До того ж архиєрей привітав священників, які відсвяткували свої пам’ятні дати.

Перед душпастирями екзархату виступив о. Володимир Мальчин, який представив історію формування спільноти чоловіків-католиків «Лицарі Колумба», зокрема її розвиток в Україні.

Після доповіді священника до присутніх звернулися перший національний делегат Лицарів Колумба в Україні Богдан Ковалів і національний делегат Микола Мостов’як, розповівши про основні цілі та напрямки діяльності організації.

На завершення священники поділилися досвідом душпастирського служіння, який може бути корисним для інших душпастирів у їхніх громадах.

Вілтак владика Богдан представив Постанови Синоду Єпископів УГКЦ, наголосивши на євангелізації в парафіях і гуманітарній підтримці постраждалих від війни українців.

«Євхаристія є джерелом Божої благодаті для священника і вірних Церкви», — сказав єпископ, закликаючи душпастирів до щоденного служіння Літургії.

Водночас він наголосив на важливості літургійно-музичного практикуму «Добре воно прославляти Господа», який започатковано в Апостольському екзархаті.