Упокоїлася в Бозі мама владики Йосифа Міляна

4 квітня 2024, 09:23 488

4 квітня 2024 року на 91-му році життя упокоїлася в Бозі Стефанія Мілян, мама владики Йосифа Міляна, протосинкела Київської архиєпархії.

Упокоїлася в Бозі мама владики Йосифа Міляна

Про це повідомляє пресслужба Київської архиєпархії.

Згадуючи про свою маму в одному з інтервʼю, владика Йосиф її описує так: «Моя мама — проста селянка, закінчила чотири класи сільської школи, не знала якоїсь особливої педагогіки. Вона дуже часто нас, дітей, закликала словом „Любіться!“. Та мамина наука — проста, щира, правдива — проросла в нас усіх і дає свої плоди до сьогодні. Хоч і проста селянка, мама завжди добре відчувала естетику — що гарне, а що ні. Завжди, навіть вже у старші літа, вміла гарно дібрати собі одяг, ніколи не хотіла вбиратися абияк. Це прагнення до краси власним прикладом вона передала нам, своїм дітям».

Нехай Господь Бог оселить душу новопредставленої Стефанії у місці світлому, у місці квітучому, у місці спокійному, звідки зникли біль, печаль та зітхання, і вчинить їй вічную пам’ять!

Розпорядок заупокійних богослужінь

Четвер, 4 квітня

21:00 — Парастас у домі доньки Марії Сабат (Мілян) (м. Дубляни, вул. Соломії Крушельницької, 7)

Пʼятниця, 5 квітня

19:00 — Парастас у родинному домі Стефанії Мілян (с. Добряни, Городоцький район)

Субота, 6 квітня

11:00 — Панахида в родинному домі. Перехід до храму св. Йоана Богослова.
11:30 — Заупокійна Божественна Літургія з Чином Похорону.