УКУ запрошує людей у потребі на Святвечір «Вифлеємська гостина»

29 грудня 2022, 13:15 43

За давньою та доброю традицією, 6 січня, у Надвечір’я Різдва Христового, у стінах Українського католицького університету працівники та студенти організовують благодійну ініціативу — «Вифлеємська гостина» — Святвечір для людей у потребі. Цей рік не стане винятком, адже всі прагнуть відчути атмосферу Різдва навіть у часі повномасштабної війни.

УКУ запрошує людей у потребі на Святвечір «Вифлеємська гостина»

Подібну ініціативу запровадив ще митрополит Андрей Шептицький, який у стінах Богословської академії щороку напередодні різдвяних свят роздавав подарунки для людей у потребі, серед яких були не лише християни, а й єврейські діти. Український католицький університет після відновлення своєї діяльності в Україні підтримує цю традицію протягом останніх 26 років.

«Акція „Вифлеємська гостина“, що відбувається в Українському католицькому університеті, має на меті об’єднати людей, які є поза межами університету, — убогих, котрі потребують хліба щоденного. УКУ як університетська спільнота студентів, викладачів, працівників хоче бути спільнотою, яка служить. Одне з наших гасел „Свідчити. Служити. Спілкуватися“. Це служіння відбувається в різний спосіб, і Вифлеємська гостина теж є нагодою, аби зробити невеликий видимий знак християнської допомоги для людей, які до нас приходять», — каже о. Назар Мисяковський, керівник Деканату з душпастирських справ УКУ.

За словами о. Назара, цьогоріч усі акції і проєкти, чи вони харизматичні, чи соціальні, мають особливість — війну, яка примножила болі українського народу: «Тому ми беремо до уваги цей факт, і, коли буде небезпека обстрілу, проситимемо всіх гостей, які прийдуть на трапезу по хліб щоденний, спуститись у бомбосховище».

Святвечір для безхатьків, нужденних та одиноких людей відбудеться в корпусі УКУ на вулиці Козельницькій у Трапезній університету. Розпочнеться святкування 6 січня о 13:00 годині з Різдвяного Богослужіння в університетському храмі Святої Софії — Премудрості Божої. Опісля усіх запрошують на святкову вечерю.

Запрошуємо всіх нужденних розділити радість великого свята — Різдва Христового. Нехай у цей різдвяний час ніхто не почувається самотнім, бо Христос прийшов у світ однаково для всіх!

За деталями звертайтеся за телефоном +380983124296 (Роман Хмизюк)

за матеріалами Департаменту інформації УКУ