Українці з Ірландії здійснили прощу до Ватикану та Риму

9 жовтня 2023, 10:19 26

З 2 по 7 жовтня українці з Ірландії на чолі з о. Василем Корніцьким здійснили паломнитцво до Рима та Ватикану. Прочани відвідали базиліку Святого Петра, Ватиканські музеї та інші храми й історичні пам’ятки Вічного міста.

Українці з Ірландії здійснили прощу до Ватикану та Риму

Окремий день прочани присвятили відвідинам патріаршого прокатедрального собору Святої Софії, який є одним із найбільш визначних храмів Української Греко-Католицької Церкви поза межами України. Паломникам провели екскурсію собором, відтак вони взяли участь у Святій Літургії.

7 жовтня українські прочали з Ірландії молилися разом з Отцем і Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом, який цього дня очолив Божественну Літургію на гробі святого Йосафата у базиліці Святого Петра у Ватикані. На Літургії молилися за єдність християн та дар миру для багатостраждальної України.

Окрім Рима, українці з Ірландії відвідали також Асиж — місто, краса і спокій якого торкнулися глибини душі кожного паломника. Там вони ознайомилися з історією цього італійського містечка й життям його двох найвідоміших святих — Франциска і Клари.

за матеріалами пресслужби УГКЦ в Ірландії