Українці в Угорщині відзначили ювілей Сковороди

6 грудня 2022, 21:15 50

3 грудня 2022 року, у 300-річчя від дня народження відомого українського письменника і мандрівника Григорія Сковороди, у м. Токай, де часто бував філософ, відбулося вшанування його пам’яті. Урочистість пройшла біля пам’ятної дошки, встановленої на його честь.

Українці в Угорщині відзначили ювілей Сковороди

На події були представники українського посольства в Угорщині, духовенство, представники громадських організацій та українці, які проживають в Угорщині. Біля храму відслужили поминальну панахиду. Цього дня в м. Мішкольц відбувся мистецький вечір за участю квартету «LeonVoci».

Наступного дня, у неділю, на парафії Покрову Богородиці УГКЦ у Будапешті святкування продовжилося. Після Божественної Літургії, яку відслужили під спів «LeonVoci», відбувся духовний концерт.

На закінчення отець Дамян Габорій подякував організаторам за дводенну програму вшанування пам’яті Григорія Сковороди, який часто подорожував угорськими містами.

За матеріалами пресслужби УГКЦ у Будапешті