Українці в Ірландії здійснили Всеукраїнську прощу до Ноку в наміренні миру та перемоги України

6 жовтня 2024, 20:58 57

5 жовтня українці з усієї Ірландії під проводом владики Кеннета Новаківського, апостольського візитатора для українців греко-католиків Ірландії та Північної Ірландії, здійснили Всеукраїнське паломництво до Ноку, під час якого молилися за справедливий мир в Україні.

Про це повідомляє секретаріат парафії УГКЦ в Дубліні.

У прощі взяло участь понад півтисячі українців.

Молитовна програма прощі складалася з Божественної Літургії, яка відбулася у головному храмі Ноку базиліці Пречистої Діви. Очолив її владика Кеннет Новаківський. Разом з владикою біля вівтаря співслужило українське духовенство, яке служить в Ірландії: о. Василь Корніцький (Дублін), о. Роман Лагіш (Лімерик), о. Тарас Федоренко (Слайго), о. Роман Білецький (Корк), а також о. Марко Семеген, ректор собору Святої Софії в Римі та о. Віталій Федун із Лондонської єпархії Пресвятої родини.

Наприкінці владика Кеннет Новаківський подякував усім українцям, які приєдналися до сьогоднішньої спільної молитви у Ноку.

Після Божественної Літургії усі бажаючі могли пообідати та поспілкуватися один з одним у місцевому кафетерію.