Українці в Ірландії взяли участь у Хресній дорозі на острові Богоматері

3 вересня 2024, 11:03 134

31 серпня парафіяни УГКЦ Вотерфорда та Лімеріка (Ірландія) взяли участь у паломництві до Our Lady’s Island у графстві Вексфорд. Острів Богоматері вже близько тисячі років є одним із головних місць паломництва в Ірландії.

Українці в Ірландії взяли участь у Хресній дорозі на острові Богоматері

Про це повідомляє пресслужба УГКЦ в Ірландії.

Спільне Богослужіння в церкві Успіння Пресвятої Богородиці провели священники Андрій Сов’як і Роман Лагіш.

Прочани спільно взяли участь у Святій Літургії. Зворушливими стали молитовні роздуми та споглядання Христових страстей під час Хресної дороги.

Проща до святого місця для багатьох є реалізацією внутрішнього поклику прославити Богоматір, попросити у Пресвятої Богородиці заступництва для своїх родин та України в час великих випробувань, пережити новий досвід духовного життя і власного вдосконалення у християнській спільноті.