У зруйнованому селі Шевченкове на Миколаївщині відбулася Божественна Літургія

15 травня 2023, 15:13 62

У с. Шевченкове, що на межі Миколаївської та Херсонської областей, у храмі Пресвятої Тройці УГКЦ 14 травня відбулася Божественна Літургія і святкування Дня матері.

У зруйнованому селі Шевченкове на Миколаївщині відбулася Божественна Літургія

Під час російської окупації Херсона село перебувало під постійними обстрілами російських військ і жителі були евакуйовані. Після деокупації правобережної частини Херсонщини, повертається до життя і парафіяльна діяльність Української Греко-Католицької Церкви.

«Шевченкове хоч і зранене війною, але з молитвою та радістю відсвяткувало День матері. У храмі Пресвятої Тройці вірні молилися за добру долю матерів, а особливо за матерів, сини яких захищають нашу Батьківщину», — повідомив настоятель парафії о. Тарас Павлюс на сторінці у фейсбуку.

Після Літургії настоятель парафії привітав усіх матерів зі святом і подякував за їхню любов до дітей і гідне виховання. Також матері, що прийшли до храму на молитву, отримали гігієнічні набори.

До слова, парафія Пресвятої Тройці Української Греко-Католицької Церкви в с. Шевченкове Миколаївської області заснована ще 1992 року. Першу урочисту Божественну Літургію для вірних громади УГКЦ відслужив о. Ісидор Гончар, ЧСВВ. Із 2004 року по сьогодні душпастирський супровід вірних греко-католиків здійснює о. Тарас Павлюс.

Пресслужба Одеського екзархату