У Відні молилися за мир в Україні

23 серпня 2022, 22:59 102

Напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня, владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, та владика Петро Лоза, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії, відслужили Архиєрейську Літургію за мир в Україні та припинення війни при мощах покровителя Відня св. Климентія Гофбауера. До молитви долучилися о. Юрій Коласа, протосинкел для Східних Католицьких Церков в Австрії, о. Тарас Шагала, парох церкви Святої Варвари, о. Роман Птасюк, сотрудник парафії Пресвятої родини, та вірні нашої Церкви у Відні.

У Відні молилися за мир в Україні

21 серпня владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, очолив Архиєрейську Божественну Літургію в парафії Святої Варвари у Відні разом з о. Тарасом Шагалою. У своєму душпастирському слові до вірних архиєрей зазначив: «Ми часто маємо багато прохань перед Господом: батьки моляться за своїх дітей, підлітки моляться за успішне навчання та щасливе майбутнє, старше покоління молиться за здоров’я своїх дітей та внуків тощо. Коли поглянути на наші прохання, то вони здебільшого стосуються нашого земного життя. Євангельське слово цієї неділі показує нам батька, який має лише одне прохання до Господа, щоб зцілив його сина, який одержимий злим духом. Я думаю, сьогодні у всіх українців на устах є також лише одне прохання до Господа - припинення жахливої війни та мир для нашої Батьківщині».

Того самого дня владика Петро Лоза, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії, відслужив Архиєрейську Святу Літургію в храмі Пресвятої родини у Відні разом з о. Романом Птасюком. Проповідуючи, владика наголосив: «Наскільки важлива довіра до Господа в духовному житті! Христос двічі наголошує в недільній благовісті щодо вірності Йому. Віра народжується із слухання Божого слова та молитви в щоденному житті. Саме це є запорукою правдивої дороги кожного християнина».

22 серпня владики Микола та Петро разом з о. Юрієм Коласою мали зустріч з кардиналом Кристофом Шенборном, архиєпископом Відня. Архиєреї висловили подяку кардиналові за всі добрі діла Католицької Церкви в Австрії для підтримки українського народу в час війни, а особливо за відкриті домівки австрійців на потреби наших людей. Його еміненція запевнив владик у своїх неустанних молитвах за мир та спокій в Україні.