У церковній школі в Будапешті розпочався навчальний рік

19 вересня 2023, 14:09 160

Подія відбулася 16 вересня у Рідній школі в Будапешті. Навчальний день розпочався із Чину благословення учнів на навчальний рік, який провів духовний наставник школи о. Володимир Мисів.

У церковній школі в Будапешті розпочався навчальний рік

З нагоди початку навчання до присутніх звернулася із привітальним словом речниця українців в угорському парламенті п. Ліліана Грекса. Вона подарувала присутнім учням канцелярські матеріали для навчання.

Тоді о. Дамʼян Габорій, засновник і голова наглядової ради школи, розповів присутнім, що школа розпочинає свій уже шостий навчальний рік. Окрім навчання рідної мови, історії, вона приділяє велику відвагу духовній формації дитини.

На завершення директорка школи п. Світлана Лайгут побажала учням і батькам, щоб навчальний рік був успішним.

Після урочистої церемонії відкриття відбулися батьківські збори й уроки для українських школярів.

за матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині