У травні українців Західної Європи запрошують на прощу до Фатіми

21 травня 2023, 10:15 300

20–21 травня відбудеться проща українців Західної Європи до Фатіми. Архиєрейську Божественну Літургію очолить владика Степан Сус, голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

У травні українців Західної Європи запрошують на прощу до Фатіми

Програма прощі:

20 травня — Приватна програма груп, що прибувають.

21 травня — 10:15 — Архиєрейська Божественна Літургія в базиліці Пресвятої Тройці (Basílica da Santíssima Trindade), яку очолить владика Степан Сус.

14:30 — Хресна дорога (довільна).

16:00 — Опісля Хресної дороги в каплиці Calvário Húngaro Молебень до Пресвятої Богородиці, посвята під Її покров та Архиєрейське благосвення паломників.

У коментарі для Департаменту інформації УГКЦ владика Степан Сус розповів, що щороку українці Португалії та Західної Європи збираються на спільну молитву у Фатімі.

«Останні роки темою прощі є молитва за мир в Україні, за припинення війни, а також за мігрантів, воєнних біженців, тимчасово переміщених осіб, поранених і полонених. Українці мають, за що молитися. Наше завдання — бути разом і просити Матір Божу, яка об’явилася у Фатімі й закликала світ молитися за мир, молитися разом, просити Її заступництва, щоб день закінчення війни настав якнайшвидше, — зазначив владика Степан і додав: — На прощу запрошені найперше українці, які проживають у Португалії. А також із країн Західної Європи, мігранти, воєнні біженці — всі, хто відчуває потребу єднатися в молитві за мир в Україні та світі».

за матеріалами Пасторально-міграційного віддлу УГКЦ