У Стрийській єпархії відбувся з’їзд спільнот «Матері в молитві»

7 серпня 2024, 15:42 83

Близько тисячі матерів з усіх деканатів Стрийської єпархії взяли участь у ХVІIІ З’їзді спільнот «Матері в молитві» та спільній молитві за перемогу і справедливий мир для України, за наших воїнів та їх родини, що відбувся 3 серпня у Стрию на Львівщині.

У Стрийській єпархії відбувся з’їзд спільнот «Матері в молитві»

Про це повідомляє пресслужба Стрийської єпархії.

Учасниці відзначали 20-річчя від заснування спільноти матерів при катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці.

Після Архиєрейської Божественної Літургії владика Тарас Сеньків у проповіді зазначив, що «вісімнадцятий з’їзд та двадцятий рік молитви спільноти матерів при катедральному храмі Стрийської єпархії — це дати, котрі мають поважну історичну цінність».

Відтак владика привітав матерів на чолі з координаторкою спільноти п. Анною Форостиною та духівником о. Мироном Гринишиним. «Щиросердечно вітаю вас з цим ювілеєм. Нехай Господь винагородить стократ, але передусім, нехай наповнить ваші серця тим миром і тою відкритістю, щирістю любов’ю, якою Він обдарував серце Пречистої Діви Марії, яка зробила своє „так“ найбільшим чудом, що дозволило Богові стати між нами».

На закінчення Літургії єпископ подякував спільноті матерів за їхню молитву, багаторічне служіння, співпрацю, підтримку та сприяння розвиткові життя єпархії.

По завершенню богослужіння спільноти матерів пройшли урочистою процесійною ходою центром Стрия. Під час ходи молилися вервицю за перемогу і мир та навернення грішників.