У Старій Вижівці на Волині відзначили 10-річчя парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці

20 серпня 2024, 09:10 249

18 серпня владика Йосафат Говера, екзарх Луцький, очолив святкові заходи з нагоди 10-річчя створення парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці у с. Стара Вижівка.

Про це повідомляє пресслужба Луцького екзархату.

У проповіді під час Архиєрейської Божественної Літургії владика Йосафат наголосив, що Бог діє в нашому житті тоді, коли ми виявляємо бажання та докладаємо зусиль.

Після Богослужіння екзарх привітав парафіян, а також вручив грамоту із правом носити нагрудний золотий хрест із прикрасами настоятелю парафії о. Володимирові Уляну за наполегливу працю та служіння. Відтак священникові був доручений уряд декана Володимирського.

Концертна частина розпочалася з молитви та вступного слова владики Йосафата. Для парафіян і гостей виступав етногурт «Джерела Карпат».

Молодші парафіяни мали нагоду взяти участь у пінному шоу, після якого запустити блакитні та жовті повітряні кульки до неба, віддаючи символічно наших захисників у руки Божі.