У Словенії відбулася Божественна Літургія для вимушено переселених осіб з України

17 квітня 2024, 11:50 145

У вівторок, 16 квітня, у м. Цельє (Республіка Словенія) біженці з України молилися Божественну Літургію, яку очолив єпископський синкел Крижевецької греко-католицької єпархії о. Іван Скалівський для вимушено переселених осіб з України в Республіці Словенії.

Уже 2 роки від початку повномасштабного воєнного вторгнення росії до України, українські біженці із Кривого Рогу, Донеччини, Луганщини, Херсона, Краматорська, Маріуполя, тимчасово окупованого Криму й інших міст і сіл України, які знайшли тимчасовий притулок у м. Цельє, щомісяця, що третього вівторка, збираються в місцевій римо-католицькій церкві Святого Духа, де місцевий «Карітас Цельє» дбає про них у спосіб надання необхідних засобів для життя.

Перед зустріччю з Карітасом волонтери, біженці й інші вірні висловлюють вдячність Богові, молячись на Божественній Літургії за Україну та військо. Цього разу на молитві особливе прохання було за всіх українських полонених.