У семінаристів в Італії розпочався новий академічний рік

21 жовтня 2024, 16:35 59

18 жовтня в духовній семінарії м. Лоді, що в регіоні Ломбардія, відбулася зустріч із нагоди початку нового академічного року для семінаристів Апостольського екзархату для українців в Італії.

У семінаристів в Італії розпочався новий академічний рік

Про це повідомляє пресслужба Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Італії.

У цій семінарії навчаються п’ятеро студентів екзархату. Захід організував відповідальний за семінаристів в Апостольському екзархаті о. Ігор Стус.

До духовного навчального закладу завітав єпископ дієцезії Лоді, преосвященний владика Мауріціо Мальвестіті. Він очолив Божественну Літургію у співслужінні з ректором семінарії о. Ансельмо Моранді, о. Ігорем Стусом, а також духівником та Генеральним вікарієм місцевої дієцезії.

Під час проповіді владика Мауріціо відзначив важливість присутності семінаристів візантійського обряду в семінарії. Він зазначив, що «їхнє перебування є можливістю досвідчити різноманітність і повноту Католицької Церкви, сприяючи взаємному збагаченню та єдності серед вірних».